yeni güncelleme ile kişilerim kayboldu, ve ’a benzemeye başladı!

Whatsapp’ı satın alınca sanırım kıskançlık krizine girdi Snapchat’i bitirmek için 🙂 şu an popüler mesajlaşma programı olan whatsapp’da durum güncellemeleri geldi. Snapchat ve instagram gibi resim paylaşma özelliğini getirdi buda whatsapp kişilerim nerede diye isyan ettiren geri bildirimler gelmeye başladı.

Whatsapp diyor ki;

2009’un yaz aylarında mesajlaşmayı ekledikten sonra bile, WhatsApp’ta temel “sadece yazı” durum işlevselliğini koruduk. Her yıl, Brian ve ben çalışacağımız projeleri planlarken, her zaman bu orijinal “sadece yazı” durum özelliğini iyileştirme ve geliştirme konusunda konuştuk.

Tesadüfen WhatsApp’ın sekizinci doğum günü olan 24 Şubat’a denk gelecek şekilde, durum özelliğini yeniden tasarladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bugünden başlayarak durum özelliğinin yeni güncellemesini sizlere sunmaya başlıyoruz. Bu güncelleme ile görüntüleri ve videoları arkadaşlarınızla ve WhatsApp’taki kişilerinize kolay ve güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Evet, durum güncellemeleriniz bile uçtan uca şifrelenmiştir.

Tıpkı sekiz yıl önce WhatsApp’ın ilk zamanları gibi, bu yeni ve geliştirilmiş durum özelliği, WhatsApp kullanan arkadaşlarınızı eğlenceli ve basit bir şekilde kolayca güncel tutmanızı sağlayacak. Tüm WhatsApp ekibi olarak, beğeneceğinizi umarız!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here