WhatsApp Son Görülme Nasıl Kapatılır?

0
121
WhatsApp Son görülme ayarları

 ’ın çevrimiçi özelliğini kullanmak istemeyenler hesaplarını nasıl çevrimdışı yapacaklarını merak ediyorlar. çevrimiçi görünümünü gizlemek için haberimizden faydalanabilirsiniz.İşte hesabını çevrimdışı gösterme yöntemi.


WhatsApp kullanıcılarına çok çeşitli özellikler sunarak kendini benzer uygulamalardan ayırmıştır. Neredeyse tüm dünyada milyarlarca insanın kullandığı WhatsApp getirdiği yenilikleri isteyen kullanıcılarına sunuyor. Yani kullanmaya tercih ettiklerinizi kullanılır, etmediklerini kullanmazsınız. Bu özelliklerden biri de WhatsApp’ın çevrimiçi görünüm özelliğidir. Çevrimiçi görünüm aynı zamanda son görülme saati de demektir. Eğer o an aktifseniz çevrimiçi görünürseniz, aktif değilseniz WhatsApp’a giriş yaptığınız son saat kullanıcılar tarafından görüntülenebilir. WhatsApp’ta çevrimiçi özelliğini kapatarak son görülme saatini de kapatırsınız.

WHATSAPP ÇEVİRİM İÇİ ÖZELLİĞİNİ KAPATMAK…

WhatsApp son görülme yani çevrimiçi görünme özelliği için bazı seçenekler sunar. Peki WhatsApp çevrimiçi görünüm nasıl kapatılır?

WhatsApp hesabınızı açın
Ayarlar sekmesinden Hesap seçeneğini açın
Ardından Gizlilik sekmesine dokunun
Son Görülme seçeneğini açın ve Hiç Kimse seçeneğini tiklayin
– Böylece hesabınızın çevrimiçi ya da çevrimdışı olduğunu ne rehberinizde kayıtlı olanlar ne de numaranızı bilen kişiler tarafından görüntülenmez. Ayrıca Kişilerim ve Herkes sekmeleri de vardır. Adından da anlaşılabileceği gibi herkes rehberinize kayıtlı ya da değil herkesi kapsar, Kişilerim ise sadece rehberinizde kayıtlı kişileri kapsar.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here