iş uygulaması ücretsiz bir uygulama ve küçük işletmeler için düşünülerek sonunda ve için hazır hale geldi.

Uygulamayla, işletmeler iletileri otomatikleştirmek, sıralamak ve hızlı bir şekilde yanıtlamak için araçları kullanarak müşterilerle kolayca etkileşimde bulunabilir.

  1. Hızlı Yanıtlar, sık gönderdiğiniz mesajları kaydetmenize ve yeniden kullanmanıza izin verir, böylece ortak soruları anında cevaplayabilirsiniz.
  2. İş profili; Müşterileriniz için adresiniz, iş tanımınız, e-posta adresiniz ve web siteniz gibi yararlı bilgiler içeren bir iş profili oluşturun.
  3. Etiketler; Kişilerinizi düzenleyin veya etiketlerle sohbet edin, böylece onları kolayca tekrar bulabilirsiniz. ( için yakında)
  4. Otomatik Mesajlar; Müşterileriniz ne zaman yanıt bekleyeceklerini bilmeleri için cevaplayamadığınızda bir mesaj bırakın. Müşterilerinizi işletmenize tanıtmak için bir tebrik mesajı da oluşturabilirsiniz.

Whatsapp numaranız veya sabit numara ile WhatsApp Business uygulamasını kullanabilirsiniz. Logo olarak whatsapp renk yeşil olarak devam etmektedir fark olarak B harfiyle sunulmasıdır. Sohbet esnasında tüm konuşmalarınız WhatsApp uygulamasına aktarılmaktadır. Sohbet esnasında işletme profilidir uyarısı görmektesiniz ve renk olarak mavi gibi bir renk alıyor yazışmalardaki görüntü.

WhatsApp Business, WhatsApp Messenger’ın üzerine kuruludur ve güvendiğiniz multimedya, ücretsiz görüşme*, ücretsiz uluslararası mesajlaşma*, grup sohbeti, çevrimdışı mesajlar ve daha pek çok özellikleri içerir.

Not: Sohbet yedeğini WhatsApp Uygulamasından WhatsApp Business’e geri yüklediğinizde, artık WhatsApp Uygulamasına tekrar geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek isterseniz, WhatsApp Business’ı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki WhatsApp Uygulaması yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here