Mail: , iPad ve Mac için mail uygulamasından sıkılan daha iyi bir e-posta uygulaması arıyorsanız Spark tam sizlik ve ücretsiz!

Apple mail yerine Spark mail kullanmayı tercih edin. Spark iPhone harici iPad, Mac ve Apple Watch ile kullanılabiliyor. Smart inbox (Akıllı gelen kutusu) ile gereksiz maillerden sizi kurtarıyor. Birden fazla e-posta adresi ekleyebiliyorsunuz hepsini bir yerden kontrol etmenizi sağlıyor dilerseniz bu maillere renk ekleyip ayırmak mümkün. Sık sık mail bildirimlerinden sıkılmanıza Spark sayesinde gerek kalmayacak.

Ücretsiz olan uygulama akıllı yapısıyla cihazlarınız arasında eşleştirme gerçekleştiriyor ve ciddi anlamda özelleştirilebiliyor. Görünümden kaydırma seçeneklerine, Mac ortamında klavye kısayollarına kadar seçenekler var.

E-postalarınız kişisel, haber bülteni ve bildirim kutularına ayrılmıştır. Önemli olanlara kolayca cevap verin ve gerisini hızlıca temizleyin.

Yeni gelen güncelleme ile Siri ile e-postalarınızı yönetebilirsiniz. Yazdığınız e-postalara her istediğiniz yazı için özel imza ekleyebilir kayıtlılar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca Spark içerisinde temaları deneyebilirsiniz. Sprak ile iCloud da oluşturulan imzaları saklıyor bu sayede tüm imzalarınız her zaman hazır. 

Popüler bulut servislerine destek veriyor ve entegreli çalışmaktadır. 

İş arkadaşlarınızla birlikte taslak oluşturabilirsiniz. E-postalarınızı daha sonra göndermeye ayarlayabilir, hatırlatmalar ekleyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here