Tanıştığı 15 yaşındaki çocukla önce kamp yaptı, sonra mahsur kaldılar.

Dünya gündemine oturan diğer bir haber ise Galler de yaşandı. Sosyal medyada tanıştığı çocukla ilişki yaşadı. İşte detaylar…


Gallerde yaşanan olay bir kez daha insanlara pes dedirtti. üzerinde tanıştığı 15 yaşındaki çocukla ormanlık bölgeye gittiler. Birden bire nehir suları yükseldi ve tanıştığı çocukla bölgede mahsur kaldılar. Rhianon Scott adlı bayan yapılan araştırmalar sonunda 15 yaşındaki çocuk ile cinsel ilişkiye girdiği belirlendi.

 

Galler’in Wrexham şehrinde yaşanan olay Rianon Scott (24) isimli bayan, internette tanıştığı 15 yaşındaki çocukla tanıştı ve sonra Gwynedd’eki bir kamp alanına gitti.

 

Tanıştığı çocukla bölgede aniden yaşanan nehir yükselmesi sonucunda olay yerinde 5 saat boyunca mahsur kaldılar. Yaşanan olay sonrasında itfaiye ve görevlileri müdahale etti. Polisin yaptığı soruşturmada Scott tanıştığı 15 yaşındaki çocukla cinsel ilişki yaşadığını kabul etti.

Scott belirttiği ifadeler arasında bazı psikolojik ve ruhsal sıkıntılar yaşadığını ayrıca dile getirdi.

Yaşanan olay sonrası Scott’un Sosyal medyada tanıştığı çocuğa cinsel içerikli bazı resimler gönderdiği diğer bilgiler arasında.

15 yaşındaki çocuk ailesine teslim edilirken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here