Türkiye İş Bankası uygulaması olan bankacılık hizmetlerini ileriye taşıyarak ile havale gönderimi yapmanız artık mümkün!

güncellemesinden sonra , , Skype gibi popüler uygulamalara Siri desteği geldi. İşCep bankacılık uygulamasında yenilenmeye devam ediyor! Siri’yi açarak Para Gönder komutu ile İşCep’ten havale işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Siri ile İşCep’ten havale yapmadan önce; İşCep’in Siri desteğini içeren versiyonunu telefonunuza yüklemeli, İşCep’i ilk kez açarken veya Siri ile para aktarımı öncesinde Siri’ye işlemleri yapabilmesi için izin vermeniz gerekli, dilerseniz Ayarlar, Siri bölümünden uygulama desteğini kapatabilirsiniz. Sonrasında Siri ile seçeceğiniz tanımlı hesaba İşCep’ten kolayca havale yapabilirsiniz. Siri ile tek seferde 500 TL’ye kadar para aktarabilirsiniz.

Siri ile İşCep’ten havale hizmetinden, 10 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazı olan, en güncel İşCep sürümünü kullanan İş Bankası müşterileri yararlanabilmektedir.

İşCep bu konuda mobil bankacılıkta gerçek anlamda günümüz teknolojisine ayak uyduruyor. iMessage üzerinden para isteyebiliyor ve para gönderebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here