Samsung yeni Galaxy S8 modeli telefonun bataryası sızdırıldı.

Yeni çıkması beklenen S8 ile ilgili birçok bilgi yer almaya devam ediyor. Bunlardan biri de S8’in bataryası oldu. Peki bu kaç mAh olacak ve özellikleri ne?


Kısa süre içerisinde tanıtımı beklenen ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Sızdırılan bilgiler arasında şimdi ise Galaxy S8’in bataryası ortaya çıktı. S8’in bataryası ile ilgili üzerinde teknik bilgiler ve özellikleri yer alan görüntü herkesi meraklandırdı.

WhatsApp Durum Geri Geldi

Galaxy S8’in Bataryası ve Özellikleri

Samsung Galaxy S8’in tanıtımını 29 Mart‘ta yapması beklenen organizasyonla gerçekleştirecek.  Ürün ile ilgili birçok bilginin yanı sıra, bataryası ile ilgili birçok resim ve görüntüde ortaya çıktı. Sızdırılan resimler arasında batarya bilgileri ve özellikleri üzerinde net bir şekilde görüntülenmekte. Bataryanın görüntüleri ile ilgili resmi açıklama gelmese de, Samsung Galaxy S8’in bataryasını doğrular nitelikte.

Sızdırılan bilgiler arasında Galaxy S8’in bir çok farkı batarya görüntüsü ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S8‘in bataryasını gördüğümüzde, “Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer” ata sözü bir anda aklımıza geliyor 🙂. Hatırladığımız üzere tam bir fiyaskoya dönüşen ‘nin bataryası, belli ki Samsung’a bu kez iyi bir ders oldu. Bu konuda oldukça temkinli yaklaşan Samsung, S8 in bataryasında önemli ölçüde geliştirmeyi başarmış. Kullanılan bu bataryalar 3000 mAh Samsung Galaxy S8 için, 3500 mAh batarya ise Samsung S8 Plus modelinde yer aldı. Öte yandan S7 modeli için 3600 mAh batarya yanında az kalsa da, yeni kullanılan 10 nm teknolojisi Exynos – Snapdragon yonga setleri ile bataryaya yüksek verimlilik katacak.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here