Samsung Galaxy S8 ve S8+ satış rekorları kırabilir.

kısa süre önce yeni amiral gemilerini tanıtımını gerçekleştirip piyasaya sürmüştü. S8 ve S8+ model akıllı telefonlarındaki satış ciddi anlamda artış gösteriyor!


Geçtiğimiz yıl ‘inin ısınma ve patlama sorunu nedeniyle uçuşlarda bile yasaklanması, Samsung‘un satışlarını ciddi derecede etkilemişti. Daha sonra ve S8 Plus modellerini satışa sunan Samsung’un yüzü bu cihazların satışıyla gülmeye başladı. Kore merkezli haber sitesi The Investor’ın açıkladığı rakamlara göre S8 serisi 5 milyon ünitelik satış barajını aşmayı başardı. Şirketten isimsiz bir yetkili, “Tüm detayları açıklayamıyor olsak da dünya çapında satışların istediğimiz gibi gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinin toplam satışları şu anda 5 milyon üniteyi geçmiş durumda.” dedi. Telefonun satış rakamlarının ne kadarını S8 ya da S8 Plus’ın oluşturduğu ise açıklanmadı.

S8 SATIŞ RAKAMLARI HIZLA YÜKSELİYOR!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın günde 200 binden fazla sattığı belirtiliyor. ’de henüz piyasaya sürülmeyen cihazların bu ayın sonu itibarıyla piyasaya sürüldüğü ülke sayısının 120‘yi aşacağı söyleniyor.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here