Korku oyuncularının bir numaralı oyunlarından biri olan Resident Evil 7, kısa süre önce PlayStation Store, Store ve platformlarında görüldü.

Resident Evil 7 çok sağlam bir şekilde giriş yapıyor!

Geçtiğimiz yıl 19 Aralık günü “Beginning Hour” adında gelen demo sürümüyle beraber binlerce oyuncuyu büyülemeyi başaran korkuyu yaşamak isteyen ve korkuyu seven oyuncuların merakla beklemiş olduğu Resident Evil 7, kısa süre önce yayınlandı. Çok kısa süre önce PlayStation Store, Xbox Store ve Steam platformlarında ve mağazalarda kutulu bir şekilde satışa çıkan Resident Evil 7, için tek üzücü durum ise fiyatı olacak gibi durmakta.

Steam’de normal sürümü 180 TL olan oyunun Deluxe sürümü ise 249 TL olarak görüntülendi. ‘te ise PS Store‘da 209 TL olarak normal ve Deluxe sürümü ise 284 TL olarak görüldü. Microsoft Store‘da ise 209.75TL normal sürümü olurken, Deluxe sürümü ise 285TL bandında yer alıyor. Mağazalarda kutulu bir şekilde alacak olan kullanıcılar ise PC versiyonu 216 TL olurken, verisyonu ve için 270 TL olarak belirtildi.

https://www.youtube.com/watch?v=rBRW87-OlzI

Elbette fiyatların bu kadar pahalı olması oyuncuları derinden etkileyecek olsa bile, Resident Evil 7’nin muhteşem bir senaryo ile geldiği gerçek.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here