Pc oyuncularının hatırladığı üzere 90'yıllara adını altın harflerle yazdırmış Quake, şimdide online oyunculara hitap edecek şekilde Quake Champions olarak geri dönüyor.

90’lı yıllarda bilgisayar oyunları arasında adından fazlaca söz ettirmiş , yakın zamanda Champions olarak geri geliyor!

Serinin 3 numaralı oyunu Quake 3 Arena, oyuncuların çok büyük ilgisini kazanmıştı. Alışılagelmişin dışında Quake 3 Arena çoklu oyunculuğa ağırlık vererek sayısız turnuvalara da ev sahipliği yapmıştı.

Şimdi ise adından da anlaşılacağı üzere Quake Champios olarak geri dönme yolunda tam gaz hazırlıklara devam ediliyor. Fakat bu kez FPS ağırlık verilerek tekrar e-spor tarzında modu ile Quake Champios olarak oyunculara sunulması beklenmekte.

Mobil platform için 1942 oyunu çıktı!

FPS OYUNLARI İÇİN RADİKAL KARAR!

Oyunun kısa tanıtım videosu yayınlandıktan sonra konsol sahiplerini üzecek bir duyuru daha yapıldı. Sonrasında Quake Champios için belirtilen açıklamada yanlızca PC oyuncularına hitap edeceği, konsollarda şu an için bir destek verilmeyeceğine karar verildi. Fakat şunu belirtmekte fayda var, Tim Willits konsol oyuncuları için bu kararın tamamen kapıları kapatacağını söylemedi.

şu an beta sürümlerine kapalı. Ayrıca ücretsiz olarak oyuncuların karşınına gelecek. Gerekli kayıtları yaparak üyelik işlemlerinizi erkenden gerçekleştirirseniz ve şans sizden yana olursa Quake Champions’ı bir çok oyuncudan önce oynamanız mümkün.

Sözü fazla uzatmadan Nisan ayı için tüm oyuncuların karşısına çıkacak olan Quake Champions’ın kısa tanıtım videosunu izleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here