Playstation 4'e gelen güncelleme hata oluşturdu!

’ün güncellemelerini erkenden almanızı ve cihazı test etmenizi sağlayan beta programına dahil olduysanız, şu sıralar 4.50 sürümünün keyfini çıkarıyor olmanız gerekiyor.

Güncelleme ile birlikte artık harici disk desteğine sahip olacağı kesinleşen konsol ayrıca PSN üzerinden paylaşımlar yapmanıza ve PlayStation ile 3d BluRay filmleri izleyebilmenize olanak sağlayacak. Tüm bunların yanında da Boost Mode adında bir özellik de bu yeni güncelleme ile birlikte konsola entegre edilecek.

PS4 Pro Fiyatı ve Özellikleri Sunuldu.

PS4 oyunları çok daha iyi hızlarla çalışacak

 

Öncelikle yukarıda da görmekte olduğunuz Boost Mode özelliğinin yalnızca ’ya özel olduğunu söylemek gerek. Bu modun amacı da PlayStation 4 için piyasaya sürülen ve PlayStation 4 Pro ile birlikte güçlenen donanımın gücünden faydalanmak üzere kodlanmamış olan oyunları daha iyi çalıştırabilmek.

Çünkü PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’ya aynı anda çıkan oyunlar dışında PlayStation 4 Pro’nun gücünü arkasına alabilen hiçbir yapım bulunmuyor. bu problemi Boost Mode ile ortadan kaldırmak istiyor. Bu modun yaptığı işi ise şöyle özetleyebiliriz; cihazın işlemci ve ekran kartının daha yüksek saat çarpan hızlarında çalışmasını sağlıyor.

Steam Ödülleri 2016 Kazananlar Listesi Duyuruldu!

Şimdilik bu modun etkileri konusunda karışık tepkiler olduğunu da belirtelim. Zira bazı kullanıcılar konsolun bu moda geçtiğinde kararsızlaştığını belirtirken, bazıları da problemleri yaşadıklarını söylüyor.

Ayrıca FPS ya da çözünürlük limitine sahip çoğu oyunun da Boost Mode ile birlikte çalışmadığını da ekleyelim. Fakat şu anda beta aşamasında olduğunu ve 4.50 yazılım güncellemesi yayımlanmadan herhangi bir yorum yapmanın sağlıklı olmayacağını da hatırlatalım.

Teknobaraka.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here