PreInsta ile sosyal medyada paylaşmak istediğiniz fotoğrafların beğeninizi arttırın.

’da ’ta paylaşacağınız fotoğraflar ne kadar beğeni alır diye merak mı ediyorsunuz? Acaba hangisini yüklesem diye ikilemde mi kalıyorsunuz? O zaman tam size göre!


PreInsta en iyi fotoğraflarınızı keşfetmenizi sağlıyor. İkilemde kaldığınız fotoğrafları PreInsta’da yeni insanlarla paylaşıyorsunuz ve beğeniler alıyorsunuz. Aldığınız beğenilerle hangi fotoğrafınızın hesaplarınızda daha fazla beğeni alacağını tahmin edebiliyorsunuz. İşte PreInsta ve özellikleri…

PreInsta şu an için sadece platformun da yer alıyor.

Şuan sadece iOS için bulunan uygulama ilerleyen zamanlarda ‘e de gelecektir. Uygulama şuanda sadece İngilizce dilini destekliyor. Tabiki bu tarz bir uygulamada dil o kadar da önemli değil. Uygulamaya ister Facebook hesabınızla iserseniz de e-mailinizle üye olabiliyorsunuz.uygulamanın arayüzü çok basit ve kullanışlı. Girer girmez bir çok kişinin paylaştığı fotoğrafları görebiliyorsunuz. Uygulamanın bizce en iyi özelliklerinden birisi de iki fotoğrafı karşılaştırma özelliği. Arasında kararsız kaldığınız iki fotoğrafı da aynı anda yüklüyorsunuz ve diğer kullanıcıların kararınızda size yardım etmelerini sağlıyorsunuz. Umarım bu uygulama ile fotoğraflarınız ve beğenileriniz artar.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here