Sony, bu kez paylaşılabilir şarj özelliği bulunan Xperia modeli üzerinde çalışıyor.

Teknolojinin hızlıca ilerlemesiyle birlikte, çığır açan yeniliklerde beraberinde gelmeye devam ediyor. Herkesi şaşırtacak bu özellik ise şimdi ’de! Arkadaşlarınız ile Paylaşacağınız şarj özellikli !


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, gittiğimiz mekanlarda bir çoğumuzun mutlaka karşılaştığı olay Wi-Fi şifresi istemesidir. Şimdi ise Sony‘nin üzerinde çalıştığı, paylaşılabilir şarj özelliği olacak gibi görünüyor. Yakın bir gelecekte kullanıcılara sunulacak olan bu özellik Sony ailesine ait telefon modellerinde yer alabilir.

Asus Zenfone 3’e Android 7.0 Nougat geldi!

SONY’DEN DEV BİR ADIM DAHA!

Paylaşılabilir şarj özellikli telefon hakkında bir çok söylenti ortalıkta dolaşmakta. Fakat sızdırılan bilgiler arasında, Sony paylaşılabilir şarj özellikli telefon teknolojisi patentini aldığı söylenmekte. Bu patentin detayları henüz resmi olarak açıklanmasa da, arkadaşlarınız ile paylaşabileceğiniz özellikli telefon hepimizi çok heyecanlandırıyor. Önümüzdeki zaman içerisinde açıklanması beklenen bu teknoloji sayesinde, yeni bir akıllı Sony Xperia modeli telefonunuz, diğer akıllı telefonları şarj edebilecek. Bakalım Sony, bu teknolojiyi bizlere ne zaman sunacak? Bekleyelim görelim…


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here