Bu kılıfın fiyatına inanamayacaksınız!

0
316
İphone 7 ve İphone 7 Plus içen üretilen özel yapım kılıflar dudak uçurtuyor!

7 ve 7 Plus akıllı telefonlar için hazırlanan Eye-Trunk kılıflar fiyatıyla adeta insanın aklını başından alıyor!

Tepkilerden sonra Whatsapp geri adım atacak mı?

Dünyaca ünlü Louis Vuitton, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için sunduğu kılıflarla şaşırtıyor. Peki, uçuk fiyatlarla sunulan Louis Vuitton Eye-Trunk kılıfları bu kadar pahalı yapan ne?

Kılıflar timsah derisinden özenle üretiliyor.

iPhone 7 için uçuk fiyatlı Louis Vuitton Eye Trunk kılıflar

  1. yüzyılda çanta tasarımlarıyla sektöre giren Louis Vuitton, iPhone 7 içn Eye-Trunk kılıflar üretti. Şirket, bu kılıflarla köklerine bir saygı duruşu yapmak istese de biçilen fiyatlar adeta duyunca şok edecek türden.

iPhone 7 modelleri için geliştirilen Louis Vuitton kılıflar, oldukça kaliteli malzemelerden yapılmış ve üst kesimi hedefliyor. En uygun olan model, şirketin geleneksel Monogram desenlerine ve renk seçeneklerine sahip. iPhone 7 versiyonunun fiyatı 1,180 dolarken, iPhone 7 Plus için olan model ise 1,250 dolarlık şok edici bir fiyata sahip.

Kılıflar timsah derisi kullanılarak üretilmiş durumda. Bu modelin fiyatı ise iPhone 7 modeline göre 5,050 ve 5,500 dolar olarak karşımıza çıkıyor.
Yalnızca Louis Vuitton’ı arayarak daha fazla bilgi alınabildiği ifade edilen ve Phone 7 modellerinden kat kat pahalı olan bu Louis Vuitton Eye-Trunk kılıfların nasıl bir satış rakamı elde edeceği ise ayrı bir merak konusu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here