şu anda etkinliğinde tanıtılıyor. ve Plus’dan farklı geliyor. İşte tüm detaylar, teknik özellikleri ve fiyat bilgisi.

iPhone X farklı bir telefon olacağını şimdiden kanıtlıyor. Yenilikleri ile 10. yılına özel bir telefon olmuş gibi görünüyor.  Detayları ile anlatacağız birazdan. iOS 11 kullanırken bazı özellikler iPhone X için ayarlanmış bazı iOS 11 yükleyenler her özelliği göremediklerinde hüsrana uğramasınlar bilginize.

[toc]

Face ID Özelliği

iPhone X beklenen özelliği ile geliyor Face ID yani yüz tanıma özelliği iPhone X için hazır! iPhone X için fiziksel home tuşu bulunmuyor ekranın ortasına parmağınızı basmanızda Touch ID devreye giriyor bu etkileyici olduğu görülüyor!

Yeni Animasyonlar iPhone X


iPhone X’de sizleri yeni Emojiler bekliyor hareketli animasyonlu emojiler 🙂 biraz daha eğlenceli olacak bir telefon. Yüz efektleri yapmanızda iPhone X ile mümkün. Animasyon sizin kafa hareketlerinizi algılayarak sizin yaptığınız hareketleri animasyona çevirerek mesaj atmak artık mümkün bu eğlenceli olmuş gerçekten!

iPhone X Ekran Özellikleri

iPhone X neredeyse tamamen çerçevesiz ekran olduğu görülüyor. 5.8 inc boyutunda 2436 x 1125 piksel ekran boyutlarına sahip telefon. True Tone Display beyaz dengeleme özelliği bulunuyor. OLED ekran olarak gelen iPhone X aynı zamanda 3D Touch özelliğide destekliyor.

iPhone X Kamera Özellikleri

iPhone X kamerası gibi yatay değil! Çift kamera iPhone X’de dikey olarak gelecek. 12 Megapiksel kameraya sahip olacak. Ön kamerası 7 megapiksel olarak gelecek. Arka kameradaki ilk kamera f/1.8 diyaframa sahipken altındaki kamera f/2.4 diyaframa sahip olarak geliyor. Ön kamerada Portre moduna sahip.

Kablosuz Şarj Özelliği iPhone X

En çok merakla beklenen kablosuz şarj özelliği iPhone X ile artık mümkün hızlı şarj özelliği sizi memnun edecek gibi görünüyor. Apple Watch 3 serisi Aird Pods ve iPhone X aynı anda kablosuz şarj edebileceksiniz.

iPhone X Donanımsal Özelliği

Apple A11 Bionic işlemcisinden gücünü alıyor. iPhone X modelinde 3GB Ram bulunuyor.

iPhone X Saklama Alanı

iPhone X 64GB ve 256GB olarak sunulacak. Bu telefon Türkiye piyasasında çok yüksek bir fiyata sahip olacağı kesin. iPhone zengin telefonu o kadar para verilir mi diyenleri duyar gibiyim.

iPhone X Fiyat

ile farklı olduğu için fiyatı ile farklı olmayı başardı 🙂 işte iPhone X 999$ olarak fiyat belirlendi. 3 Kasım olarak satışa sunuluyor.

Güncelleniyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here