Apple, iPhone 8'de RAM miktarını arttıracak mı?

’ın yeni akıllı telefonu olması beklenen ’in nasıl olacağıyla ilgili ortaya her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Dedikodular arasında yerini alan konu ise ’in RAM miktarı. Peki ’de RAM kapasitesi artacak mı?


AKILLI telefon üreticilerinin amiral gemi modellerini kullanıcılar ile buluşturması ile birlikte, gözler 8 modeli için Apple’a çevrildi. iPhone 8 hakkında ortaya çıkan bilgilere, bugün araştırma kuruluşu TrendForce tarafından yayınlanan rapor ile bir yenisi daha eklenmiş oldu.

iPHone 7s Üretilecek mi?

Günümüzde üst seviye cihazlar için 4 GB RAM standart hale gelirken, ’un başarılı bellek optimizasyonu sayesinde Apple’ın iPhone modelleri düşük RAM kapasitesi ile oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

iPhone 8’in RAM MİKTARI DEĞİŞMEYEBİLİR.

Ancak, uygulama ve oyunların hızlı gelişimi kullanıcıların aklında, iPhone 8’in RAM kapasitesinde artış olacak mı? sorusunu oluşturdu. TrendForce tarafından hazırlanan rapora göre, 10. yıl dönümü dolayısıyla oldukça iddialı bir model olması beklenilen iPhone 8’de RAM artışı yapmayı düşünmeyen Apple, 3 GB RAM ile yoluna devam edecek.

iPhone 8 modelinde Display ile iş birliğine giderek OLED ekrana yer verecek olan Apple’ın tasarımsal anlamda kullanıcıların taleplerine nasıl bir cevap vereceği ise hala gizliliğini koruyor.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here