ABD de gerçekleştrilen anketler, İphone 8'in yüksek oranda satılacağını gösteriyor.

Henüz satışı ve nasıl bir tasarıma sahip olacağıyla ilgili bilgiler ortaya çıkmasa da, İphone 8 için yapılan anket sonuçları kullanıcıların çok fazla ilgi duyacağı yönünde ilerliyor! Peki İphone 8 gerçekten satış rekorları kıracak mı ?


Akıllı telefonların elit markası olarak bilinen , 2017 yılı için ve ’u piyasa sürmüştü. Fakat tüketici tarafından büyük eleştirilere ve bir önceki modele göre (İphone 6) pekte fazla bir değişikliğe uğramamıştı. Gözler şimdi İphone 8 tasarımına ve ne kadar satacağı yönüne çevrildi. Yapılan araştırmalar da İphone 8 in piyasaya bomba gibi düşeceği doğrultusunda. Peki İphone 8 gerçekten büyük ilgi toplayacak mı?

Viber kendini yok eden gizli mesaj özelliğini sundu!

ESKİ İPHONE SAHİPLERİ İPHONE 8’E DİREK GEÇECEK.

Tasarım ve fiyatı ile ilgili kesin bir bilgi olmamasıyla birlikte, İphone 8’in diğer önceki modellerine göre önemli ölçüde farklı olacağı gerçek. Yabancı kaynaklı bilgilere göre Loup Ventures şirketinin düzenlemiş olduğu anket, İphone 8 almayı düşünen insanların sayısı oldukça fazla olduğunu söylüyor. Birçok ülkenin başında yi kapsayan ankette %25.2 si İphone 8’e direk geçiş yapacağı yönünde. Geçtiğimiz seneye bakacak olursak İphone 7 için yapılan anketlerdeki katılımcı sayısının sadece %18.7 sini kapsamakta.

Bu bilgiler doğrultusunda İphone 8 ile ilgili bir çok söylenti ortada dolaşıyor. Fakat sızdırılan bilgilere göre İphone 8 de ciddi köklü değişikliklerin olacağını gösteriyor. Bir diğer bilgi de İphone 8 in orta tuşu telefona entegre edilmeyeceği ile alakalı. Bununla birlikte kullanıcıların İphone 8’e yoğun ilginin şimdiden başladığını söyleyebiliriz.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here