Apple, 12 Eylül 2017 tarihinde beklenen , , ve diğer Apple cihazlarının tanıtımını Apple Park yerleşkesindeki  Steve Jobs Theater’da Türkiye saati ile saat 20:00’de sunuyor.


2017 yılının merakla beklenen iPhone 8 Apple için büyük bir etkinlik olarak görülüyor. Apple satışlarındaki düşüş bu çıkarılan yeni ürünlerle bakalım kapatılacak mı? Yeni Apple ürünleri neler biraz detaylı anlatalım. iPhone’nin 10. yılına özel iPhone 8 ve farklı isim olarak iPhone X modelinin geleceğinin söylentileri ve iPhone X satış kutusunun resimleri piyasada gözükmeye başladı büyük ihtimal iPhone X adında model gelecektir.

iPhone cihazlar tasarımsal olarak da değişim gösterecek gibi görünüyor. Teknik özelliklerde değişiklik beklentisi çok yüksek. Yüz tanıma, OLED ekranlı iPhone, kablosuz şarj özellikli ve en gelişmiş iOS 11 sürümü ile birlikte gelecek gibi görünüyor.

5.Nesil Apple TV‘de gelecek modeller arasında yani; daha yüksek görüntü kalitesi aktarımı sağlayacak. Apple Watch 3 Series olarak gelecek yeni bir saat!

iOS 11 tanıtımı da bu etkinlikte gösterilecektir. Yeni duvar kağıtları iOS 11‘de bekleniyor. Daha önceleri iOS 11 sürümlerini incelediğimiz kadarıyla daha hızlı daha stabil bir iOS 11 bizleri bekliyor. Unutmadan söyleyelim iPhone 5 modelleri bu güncellemeleri alamayacak.

 

iPhone modelleri fiyat olarak yüksek olacak gibi görünüyor çünkü Apple, OLED ekranlı cihazları tanıtacak en büyük OLED ekran üreticisi SAMSUNG, Apple güzel bir fiyat çıkarmıştır diye düşünüyoruz. Yarın akşam (12 Eylül 2017 saat: 20:00)  hep birlikte yeniliklerin tamamını ve en doğrusunu öğrenmiş olacağız. Takipte kalın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here