Apple iPHone 7s serisinde üretimi durdurabilir.

Son yıllarda yaşanmadığı kadar ilginç olaylar bu yıl firması hakkında yaşanıyor denebilir. Samsung ile OLED ekran anlaşması yaptığı açıklanan firmanın üreteceği modellerinin gecikebileceği ya da gecikmese bile sınırlı sayıda üretilebileceği gibi iddialar ortalıkta dolaşmaya devam ediyor.


Hatırlarsanız bu yıl içerisinde Apple’ın üç yeni iPhone modelini tanıtacağı ve satışa sunacağı da gelen bilgiler arasındaydı. Fakat bugün yeni bir iddia daha ortaya atıldı ve firmanın iPhone serisinden S takısını temelli olarak çıkarabileceği belirtildi.

iPhone 8’de ‘Home’ tuşu kaldırılıyor!

İPHone Serisi Tamamen Soru İşareti!

MicGadget adı verilen Çinli Teknoloji sitesinin iddialarına göre Apple bu yıl üç değil iki yeni akıllı telefonu piyasaya sürecek ve isimleri de ve Plus olacak. Ayrıca iki akıllı telefonunda çerçevesiz OLED ekrana sahip olarak üretileceği ve parmak izi okuyucularının ekrana gömülü şekilde satışa sunulacağı da iddialar arasında. Son olarak bu iddiaların MicGadget’a göre Foxconn’da çalışan bazı tanıdıklarından geldiğini ve bu yüzden doğruluğunun sorgulanabilir cinsten iddialar olduğunu belirtmemiz gerekiyor.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here