Önümüzdeki zaman içerisinde İnstagram'a internetsiz erişim özelliği gelecek...

yeniliklere devam diyor; ’da bir yazı ile birden fazla resim ve video paylaşmaya imkan getirdi.

Bu güncelleme ile artık hatırlamak istediğiniz bir deneyimden en iyi fotoğrafı veya videoyu seçmek zorunda değilsiniz. Şimdi, bir postada en çok 10 fotoğraf ve video birleştirebilir ve hepsini görmek için hızlıca tarayabilirsiniz. Bu özellik instagram’a hareket getiricektir. Doğru ve güzel bir yaklaşım oldu.

En iyi arkadaşınızın sürpriz doğum günü partisinin en sevdiğiniz anlarını, kapıdan içeri girdikleri zamandan ayarlamalarına kadar paylaşın. Veya insanların profilinizde her zaman bulabileceği adım adım kek tarifi oluşturun.

Feed’inize yüklenirken, birden fazla fotoğraf ve video seçmek için yeni bir simge görürsünüz. Yazınızın nasıl görüneceğini tam olarak kontrol etmek kolaydır. Siparişi değiştirmek, her şeye bir filtre uygulamak veya teker teker düzenlemek için dokunup basılı tutabilirsiniz. Bu yayınların tek bir başlığı var ve şimdilik yalnızca kareler halinde. Profil ızgarınızda, yayınınızın ilk fotoğrafının veya videonun küçük bir simgesi olduğunu görürsünüz; bu, daha fazlasını göreceğiniz anlamına gelir.

Özet akışında, daha fazlasını görmek için hızlıca hızlıca geçebileceğinizi bildirmek için bu yayınların alt kısmında mavi noktalar görürsünüz. Onları normal bir yayın gibi beğenebilir ve bunlarla ilgili yorum yapabilirsiniz.

Bu güncelleme, App Store‘daki için Instagram 10.9 sürümünün ve Google Play‘deki ’in bir parçası olarak mevcuttur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here