uygulamasını kullanıcılara sundu. İşte Whatsapp, Messenger,Line gibi diğer bir mesajlaşma ama biraz farklı Direct from Instagram.

Direct from Instagram App Store ve Google Play’de indirilebilir durumda. Bazı kullanıcılara mesajlar kısmına girdiğinde bildirim gelebilir. Bildirim görmeyenler ilgili mağaza store kısımlarını ziyaret edip indirmeye başlayabilir.  Eğlenceli mesajları daha önce hiç olmadığı kadar hızla oluştur ve paylaş. Instagram arkadaşların anında eklenir. Özel yüz filtreleri, Boomerang ve Instagram’ın yaratıcı araçları. Arkadaşlarının resimlerini yeniden düzenle. gibi özellikleri şu an mevcut.

üzerinden sağ üst köşeden Instagram uygulamasına anlık geçebiliyorsunuz. Uygulama açılırken Snapchat gibi kamera direk açılıyor. Instagram hikayeler kısmında yaptığınız bütün işlemler anında buradan gerçekleştirmek mümkün.  Mesaj yazmak için posta kutusu ile devam edebiliyorsunuz. Bazıları instagram kullanmak istemeyip sırf mesajlaşmak için kullananlar için çok ideal bir tercih olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here