hikayeler yeni tatil çıkartmaları ( )  özelliklerini güncelleme ile yılbaşına özel süprizler yapmaya başladı.

Instagram diyor ki;

Bugün, hikayenize daha fazla bağlam ve yaratıcılık eklemenize yardımcı olan yepyeni araçlar sunuyoruz: çıkartmalar, yılbaşı eğlenceleri ve daha fazlası.
Nerede olursanız olun veya ne yapıyorsanız yapın, hikayenize çıkartmalarla eğlence katabilirsiniz. Bir fotoğraf veya video çektikten sonra, metnin ve çizim araçlarının yanında yeni bir çıkartmalar düğmesi göreceksiniz. Hava durumuna, gün ve saate ve hatta konumunuza uygun, özelleştirilebilen çıkartmalar bulmak için gülen yüz simgesine dokunun. Kendi çıkartmalarınızı hazırlamak çok kolay. Yerlerini değiştirin, büyütüp küçültün veya ruh halinizi en iyi yansıtan stili seçin. Üstelik hikayenizin herhangi bir bölümüne istediğiniz kadar çok çıkartma ekleyebilirsiniz.
Yılın sonuna doğru bir dizi yılbaşı çıkartması göreceksiniz. Yeni yıl yaklaşırken eklenecek yeni yılbaşı çıkartmalarını kaçırmayın!


Yılın sonuna doğru bir dizi yılbaşı çıkartması göreceksiniz. Özel baston şeker fırçası, çizim araçlarınıza yepyeni bir tat katacak. Yeni yıl yaklaşırken eklenecek yeni yılbaşı çıkartmalarını kaçırmayın!
Bunların yanında üç yeni iyileştirme göreceksiniz: format seçicide hiçbir düğmeye basılı tutmadan video kaydetmenize olanak tanıyan yeni ‘Eller Serbest’ seçeneği, bir fotoğrafa veya videoya istediğiniz kadar yazı ekleme imkanı ve hikayenizin tamamını film rulonuza tek bir video olarak ekleme olanağı.

Bu sticker’lara ulaşmak için hikayerler bölümünde üst kısımda gülen yüz simgesine basarak ulaşabileceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here