Huawei Mate 20 Pro, Mate20 X, Mate 20 RS Geliyor!

0
163

devlerinden 16 Ekim’de Londra’daki bir etkinlikte, dört yeni akıllı telefon ve bir akıllı saat duyurdu. Geçtiğimiz günlerde yapılan basın açıklamasında, bu cihazların önümüzdeki ay Hindistan’da piyasaya sürüleceğini doğruladı.


Açıklanan cihazlar arasında Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Pro, Huawei , Huawei Mate 20 RS, Huawei Band 3 Pro ve Huawei Watch GT bulunuyor. Şirket henüz resmi bir tarih açıklamada bulunmamakla beraber, Hindistan üzerinde Mate 20 Pro. yakında piyasaya sürüleceğiyle ilgili bir ipucu verdi. Aynı zamanda çıkacak olan cihazların Amiral gemisi özelliklerini taşıyacağını belirtelim.

 

ve özellikleri neler?

Belirtilen özellikler arasında ,Mate 20 Pro 3,120 x 1,440 piksel çözünürlüğe sahip bir 6.39 inç AMOLED ekrana sahip. Cihaz, su ve toza dayanıklı olduğu anlamına gelen bir IP 68 sertifikasına sahip. Ayrıca gelişmiş bir 3D yüz tanıma sistemini barındıran bir çentiğe de sahip. Ekranın üzerinde aynı zamanda gelişmiş bir ekran parmak izi okuyucusuna da sahip.

Cihazın gücü 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama seçenekleriyle, 7 nanometre FinFET Kirin 980 yongasetine sahip. Ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama ile daha yüksek bir model geliştirileceği de diğer bilgiler arasında yer alıyor.


 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here