Galaxy S8'i Bilgisayara dönüştüren aparat DeX ortaya çıktı. Üzerinde bulunan bir çok port ile kullanıcılara sıradışı özellikler sunmayı başarıyor.

etkiliği sırasında çok konuşulacak bir cihaz daha tanıtıldı. adı verilen plaftorm Galaxy S8’i tam anlamıyla bir bilgisayara dönüştürüyor.

Samsung akıllı telefonlarda bilgisayar deneyimi sunma hedefine devam ediyor. Galaxy S8 ve S8 Plus’ın tanıtımının yapıldığı etkinlikte sunulan DeX platformu bir devrimi de beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S8 Nihayet Tanıtıldı! Fiyat ve Tüm Özellikleri!

 
TELEFONUNUZU BİLGİSAYARA DÖNÜŞTÜRÜN
Şarj platformuna benzeyen ve çok da büyük olmayan bu cihaz, üstünde 2 USB girişi, 1 Ethernet portu ve HDMI çıkışına sahip. Bir bilgisayarda elzem olan tüm girişleri üzerinde barındıran bu plaform, monitör, klavye ve fare bağlandıktan sonra telefonunuzu tamamen bir bilgisayar haline getiriyor. Micrsoft ve Adobe ile yapılan anlaşmalar sayesinde Galaxy S8’de, PS Lightroom, Word, Excel ve PowerPoint gibi yazılımlar kullanılabileğinden, bilgisayarı deneyimini sonuna kadar yaşatacak. Galaxy S8’li DeX platformunun, 100- 160 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacağını bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here