Evet dostlar bu makalemizde Frısby FC-9200 Gamemax Serisi üst seviye özelliklerini ve teknik dedaylarını sizler için inceliyoruz.

Teknoloji dünyası hızlıca ilerlerken, markalar arasındaki rekabette olabildiğince kızışmaya devam ediyor. Birçok insan yeni bir bilgisayar toplarken kafasını en çok kurcalayan parçalar arasında seçimi yer almakta. İşte bu makalemizde sizler için tavsiye edebileceğimiz üst seviye Frisby FC-9200 GameMax Serisi Gaming oyuncu kasasını yakından inceliyoruz.

İlk olarak şunu söylemeliyim ki kasanın eşsiz tasarımı ve dizaynı dikkat çekici. Frisby FC-9200 GameMax Serisi Gaming hangi anakartlar ile uyumlu diye soracak olursanız  E- / ve M- anakartlarla uyumlu. Kasanın saç kalitesi de oldukça tatmin edici. Sac kalınlığın 1,2 mm ve kıvrımlarında düşük segment kasalarda olduğu gibi elimizi yırtacak hiçbir keskin metal bulunmuyor. Kasanın ön kısmında 3mm kalınlığında alüminyum  panel yer alıyor. Diğer taraftan kasanın yan panelinde 4mm kalınlığındaki fırınlanmış temperli dayanıklı cam bulunuyor.Kasanın kolay taşınabilirliği için üs tarafta güçlendirilmiş alüminyum tutamaçlar mevcut. Peki ön giriş portlarında neler var? Ön USB portlarında ise 2 adet USB 3.0 2 adet USB 2.0 girişleriyle birlikte kulaklık, mikrofon, açma-kapatma ve reset tuşları var.

KASANIN İÇİ VE DESTEKLEDİĞİ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Serisi GAMING kasasının iç hacmi ve desteklediği soğutma kısımlarından bahsedecek olursak kasa, 2 adet 360 mm Sıvı soğutmaları takılabilmesi için gayet yeterli. Kasa ile birlikte gelen tam 10 adet 120 mm lik soğutma fanları en zor şartlar altında bile kasanızın içini mükemmel bir biçimde soğutma sağlamaya yeterli. Bir diğer taraftan kasa profesyönel olarak özel sıvı soğutma sistemlerini destekleyecek şekilde dizayn edilmiş. Kasanın iç kısmı kablo yönetimi için mükemmel bir biçimde yer verilmiş. Max. 430mm uzunluğunda ekran kartlarını kasanın içine yerleştirmek mümkün. 7 adet genişleme yuvası ile 6 adet SSD disk takma olanağı sunuyor. Kasanın yan yüzü cam olduğundan ötürü siz donanımlarınızı görme imkanıda sunuyor. İçerisinde bulunan farklı renklere sahip RGB aydınlatmada diğer güzel özelliklerden birisi.

Özellikler Neler?

Frisby FC-9200G GAMEMAX Serisi GAMING Kasa
6 x 120mm uzaktan kumandalı RGB fan & 4 x 120mm Ledli Fan

› GAMEMAX Serisi oyuncu kasası, pazardaki üst düzey işçilik ile en üst düzey tasarım ve kaliteye sahiptir.

› Kenarlar gerçek temperli camlarla kapatılarak canlı ve şaşırtıcı bir görsellik sunar.

› Ek olarak, kalın boyutlu su soğutma radyatörleri için dizayn edilmiş geniş hazne ile ilave su soğutma sistemleri kurulumuna imkan sağlar.

› Beraberinde monte halde gelen 10 adet 120 mm’lik soğutma fanları ile en zorlu sistemleri bile düşük ortam sıcaklıklarında kullanın.

 GAMEMAX Serisi kasa, HD Ses bağlantılarının yanı sıra 2 x USB3.0 ve 2 x USB2.0 portlarıyla her amaca hizmet eder.

› Standart ATX anakartlarıyla ve 430 mm’ye kadar uzun grafik kartlarıyla uyumludur.

 7 adet genişleme yuvası.

› GAMEMAX Serisi kasa, yüksek kaliteli ve performanslı bir oyun kasasıdır.

Özellikler
 Eşsiz, göz kamaştıran dizayn
 E-ATX / ATX ve M-ATX anakartlarla uyumlu
1.2mm SECC metal yapı
 3mm alüminyum ön panel
4mm tam boy temperli cam
 Sağlam Alüminyum tutamaçlar
 2 x USB 3.0 ve 2 x USB 2.0 portlar, HD Audio
 6 SSD disk takma imkanı
 2 x 360mm sivi sogutma sistemini destekler

 

Boyut & Ağırlık
 Ürün: 715 x 240 x 700 mm / Ağırlık: 26kg
 Paketlenmiş: 815 x 765 x 360 mm / Ağırlık: 28kg

Kutu İçeriği
› Kasa
› RGB fanlar için uzaktan kumanda
› Sistem Montajı İçin Gerekli Vidalar
› Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Teknobaraka.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here