Pc Oyuncularının cüzdanlarını boşaltacak başladı.

Bilgisayar oyunları platformunun Patronu olan her yıl yaptığı gibi bu yıl da severlerin cebini delecek Kış İndirimleri kampanyasını resmen başlattı. Steam‘deki en geniş kapsamlı oyun indirimleri arasında yer alan Kış İndirimleri, bir çok pc oyunlarını kapsamakta. Steam Kış indirimleri, oyuncuların yüzlerini güldürdüğü gibi aynı zamanda farklı etkinliklerle de bu yıl oldukça dikkat çekici. İndirimlerle birlikte gelen günlük Keşif Kuyrukları tamamlandığı taktirde Steam, her gün 2 farklı koleksiyon kartı kazanmanın yanında, harika indirimleri de keşfetmekte.

Bu yılın en dikkat çekici , , Watch_Dogs®2, The Witcer 3: Wild Hunt, , DARK SOULS III ve birçok popüler oyunlar Kış İndirimleri arasında bulunmakta. Steam kullanıcılarının kütüphanelerinde bulunmasını istedikleri oyunları bu indirim fırsatını kaçırmamaları gerekir. Cüzdanları boşaltacak olan bu indirim 22 Aralık 2016 başlayıp 2 Ocak 2017 tarihinde sonlanacak.

Siz Oyun severler için hazırladığımız haberde Steam Kış İndirimleri fırsatını gözden geçirmenizi istiyoruz. Fakat indirime giren her oyunu kütüphanenizde görmek isterken, bütçenizi ve cüzdanınızdaki bütün parayı harcayıp kendinizi zora sokmanızı istemeyebilirsiniz.

Steam’deki diğer indirimleri öğrenmek için => buradan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here