Haber Uygulaması ile Teknobaraka sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bundle nedir?

Tek uygulama içerisinden tüm sosyal medya haberleri ve daha fazlasını okumanıza yardımcı bir uygulama. Sayfamızı takip etmeniz için Arama butonuna Teknobaraka yazmanız yeterlidir. Kaynak Ekle kısmından Teknoloji bölümünü seçip Teknobaraka’yı Bundle üzerinden takip edebilirsiniz.

Bundle Haber Uygulaması Özellikleri?

Son dakika gelişmelerini bildirim ile sizlere gönderen Bundle’da, teknoloji, spor, ekonomi ve bilim gibi daha bir çok kategoriden popüler ve önemli haberleri takip edebilirsiniz
Bundle, çeşitli kategorilerde en popüler RSS kaynaklarından beslenerek kullanıcılarına sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar. Ekonomi, Eğlence, Seyahat, Teknoloji, Sanat & Tasarım, Sinema, Dergi ve daha birçok kategoriden güncel haberleri Bundle ile keşfedebilirsiniz.

• Nerede neye ihtiyacınız varsa bulun – Tıpkı farklı ülkelere seyahat eder gibi, Bundle konumunuza en uygun haber kaynaklarını size önerir.

• En güncel haberler – Bundle, en güncel haberleri kullanıcılarına ulaştırmak için 15-30-60 dakikalık ve 1-3-6-12-24 saatlik filtrelerle Zaman Yönetimi özelliği geliştirmiştir.

• Kişiselleştirin – Akıllı Filtre sayesinde sadece görmek istediğiniz kaynakların haberlerini okuyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kategorilerden birini seçmek. İsterseniz haberleri daha sonra okumak üzere Kayıtlı Haberlerim klasörüne kaydedebilirsiniz.

• Gelişmiş Arama – Bundle’ın arama özelliği, size girdiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda çıkan sonuçları birkaç saniye içinde verir. Tüm haberleri, başlıkları, yazarları ve çok daha fazlasını aratabilirsiniz.

• Canlı Haberler – Live Bundle özelliği sayesinde Türkiye’den ve dünyadan önemli gelişmeleri canlı güncellemeleriyle takip edin.

• Günü Gününe Haberdar Olun – Bundle editörlerinin günlük seçimlerinin yer aldığı Hot Bundle ile günün en ilgi çekici ve sıcak gelişmeleri size zaman kaybettirmeden önünüze gelir.

• Duygularınızı Paylaşın – Bundle, kullanıcılarına interaktif bir okuma deneyimi de sunuyor. Beğendiğiniz ve hatta beğenmediğiniz haberleri işaretleyebilir, istediğiniz haberi çeşitli sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.

Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Teknobaraka.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here