Battlefield 1 Çanakkale Savaşı için DLC çıktı

Cesur bir karar alarak oyuncuları Birinci Dünya Savaşı dönemine götüren , oyuncuları yeni eklenti paketi ile Çanakkale Savaşı’na sokuyor.

  1. Dünya Savaşı’nı konu alan popüler oyunu Battlefield 1, oyunun multiplayer kısmı için farklı paketlerinin yolda olduğu biliniyordu. Nitekim bunlardan ilki olan They Shall Not Pass piyasadaki yerini almıştı.

Bu ek paket ile Verdun’da savaşmakta olan Fransız ordusunun tam kalbinde Fort de Vaux’ta kapışmış, Aisne Nehri’ndeki tanklar ile Birinci Dünya Savaşının Fransız ayağındaki atmosferine tanık olmuştuk. Bu ilk DLC’nin ardından EA, için çıkacak olan diğer üç DLC’den bahsetti ve bu DLC’lerin isimlerini duyurdu.

DLC PAKETİ İLE ÇANAKKALE SAVAŞI OYUNA EKLENİYOR

They Shall Not Pass’ın ardından In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse adlı DLC’ler yakında bizlerle olacak.Turning Tides adlı DLC ise tamamen Çanakkale/Gelibolu’da geçecek. Tamamen Çanakkale/Gelibolu’da yer alan bu DLC’de, kara, hava ve denizde zorlu mücadelelere girip Gelibolu’daki amansız mücadeleye tanık olacağız. Yenilmez Armada adı verilen düşman güçlerini bir kez daha yeneceğiz. Bu üçüncü ek paket ise biz Türk oyuncular için en önemli DLC oluyor.

Battlefield 1 Canakkale Savaşı DLC

Oyunun ikinci DLC’si olan In the Name of the Tsar’da, Rus Ordusu’nun savaşmakta olduğu cepheye adım atacağız. Brusilov saldırısında Hussar sürecek ve böylelikle Lupkow Geçidi’nin soğuk ve karlı havasını içimize çekeceğiz.

Bu son DLC’de ise Birinci Dünya Savaşının en pis sahnelerine şahit olacağız. EA, bu DLC hakkında pek bir bilgi vermedi. Her şeyi son güne sakladıklarını belirttiler. Tüm bu DLC’leri çıktığı zaman oyunun mağazasından satın alabilir ya da Premium sürümü ile erişebilirsiniz.

Teknobaraka.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here