ailesine ait yeni oyuncu notebooku olan ROG Strix GL553’ü Hindistanda duyurdu!

15.6-inçlik dizüstü bilgisayar Asus’un ROG stil özelliklerini taşıyor ve şirket, dizüstü bilgisayarını Bangalore ROG Mağazası’nda bu ay ilerleyen günlerde piyasaya sunmayı planlıyor.

GL553, Nvidia GeForce GTX 1050Ti / 1050 grafik özellikli en yeni 7. Nesil Intel Core i7 işlemci ve 30 anahtarlı rollover ve 2.5 mm anahtar mobil olmak üzere dört farklı aydınlatma alanı sunan Asus Aura’ya sahip bir oyuncu dostu klavye sunuyor.

Diğer özellikler arasında, aydınlatılmış bir ROG logolu fırçalanmış siyah alüminyum kaplama ve termal yönetim için özelleştirilmiş fan kontrolcüleri sağlayan soğutma sistemi bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayarı, SATAIII 128 / 256GB M.2 SSD seçeneğiyle standart olarak 32 GB RAM‘e kadar bir Core 5 veya Core i7 işlemci, 1 TB 7200rpm HDD ile yapılandırılabilir.

ASUS, Güney Asya ve Ülke Müdürü Peter Chang şunları söyledi; “Ürün, seyahat halindeyken düzenli olarak ağır oyun seanslarında ve birinci sınıf eğlenceden zevk alan genç profesyonelleri hedef alıyor. Bunu sağlamak için, pilide kolaylıkla taşınan son derece taşınabilir bir aygıta güçlü, ancak etkili bir donanım grubu ekledik. ”

Dizüstü bilgisayarın fiyatı 94.990 Hindistan Rupisi olarak belirlendi.

GTX 1050Ti ekran katı incelemesine buradan  ulaşabilirsiniz.

Teknobaraka.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here