platformunda iyi kötü bir çok bulunmaktadır, bu yazımızda arkadaşlarınızla karşıklı oynayabileceğiniz oyunları sizler için derledik.

 

1- War Robots:

Robot savaşlarının yapıldığı arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz online oyunlardan biri War robots ( Robot Savaşları). Sesler ve görüntü açısından performansı hoşuma giden bu oyun aynı zamanda oynanabilirlik açısından da hoş duruyor. Kontroller gayet iyi, oyun için bekleme süreleri kısa. Farklı robot seçenekler mevcut. Robotların özellikleri farklı olduğu için daha bir hoş duruyor. Oyun esnasında 4 robot seçebiliyorsunuz ve biri yok olduğunda diğerine geçiş yapabiliyorsunuz.Üst seviye robotlar altın olarak biraz fazla pahalı ancak leveliniz arttıkça kaliteli robotları alabilirsiniz.Aynı zamanda birlik kurarak arkadaşlarınızla birlikte bu heyecana ortak olabilirsiniz. Oyun aynı zamanda Türkçe dil seçeneğine sahiptir.

Oyunu İndirmek İçin:

 

2- Mobile Legends :

League Of Legends bilgisayar oyununun bir mobil hali demek doğru olacaktır. tabi ki bilgisayardaki kadar ayrıntı olmasa bile mobil üzerinden olabileceğin en iyisi gibi duruyor.Karakter ve yetenek olarak yeterli yine PC versiyonundaki gibi kostümler mevcut. Haritalar hemen hemen aynısı ve karakterlerin özellikleride bazıları benzerlik göstermektedir. Yine arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek istiyorsanız tavsiye edeceğimiz oyun arasındadır.

 

Oyunu indirmek için:

 

3- Last Empire-War Z: 

Zombi saldırlarının olduğu oyunda yine arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir mekrezini korumaya yönelik oyunda merkezinizi güçlendirerek zombi saldırlarına karşı korumaya çalışıyorsunuz. Geliştirilmesi gereken kısımları yaparak savunmayı daha çok geliştirebilir ve saldırınızı arttırmak için askerlerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

 

Oyunu indirmek için:

 

4- Titan Worrior: 

MMORPG oyunlarından biri olan titan worrior karşıklı oynayabileceğiniz oyunlar arasındaki hoş bir oyun.Ayrıntılı oyun tarzı ile farklı bir çok yetenekler mevcut. Leveliniz arttıkça bu yeteneklere puan verebilirsiniz.4 kişilik gruplar yaparak savaşlar yapabilirsiniz.APK olarak oyunu indirip kurabilirsiniz.

 

 

Oyunu indirmek için tıklayın 

 

5- Darkness Reborn: 

Farklı sınıflarda 3 e 3 savaşları yapabileceğiniz rpg tarzı kaliteli oyunlar biri de Darkness reborn. Farklı bir çok karakter ve hoş görselleri ile arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz oyunlardan biri. Farklı özel nesneler ile daha güçlü özellikler edinebilirsiniz. Savaşta karşı rakibin özelliklerini bilmek önemli. Bu yüzden oyunu oynadıkça daha iyi tecrübe kazanıyor ve rakibe göre hareket etmek zorunda kalacaksınız.

Oyunu İndirmek İçin: 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here