Adobe, ve için yeni bir mobil PDF tarama uygulaması sundu. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile çektiğiniz resimleri PDF’ye çevirmek çok kolay.

Adobe çektiğiniz dokümanları PDF olarak çevirip sizlere çok hızlı bir mobil tarayıcı kullanma fırsatını veriyor, üstelik ücretsiz! ile telefonunuzun kamerasını açıyorsunuz isterseniz kendisi hızlı dokümanı yakalasın isterseniz kendiniz resmi çekin anında PDF olarak çevirsin. Taranan dokümanları Adobe Document Cloud‘a yükleyerek bilgisayar, tablet, telefonlardan erişim sağlamanız mümkün.

Orjinal dosyaları fotoğraflara otomatik kaydetme yapabilirsiniz. Uygulama içerisinde Metin Tanıma ve Metin Dili Türkçe olarak bulunuyor. Scan hakkında kısmından kullanım bilgilerini gönder seçeneğini kapatabilme seçeneğiniz mevcut. Cihazınıza indirdiğiniz Adobe Scan uygulamasında hesabınız yoksa hemen bir hesap oluşturun ve tüm dokümanlara ulaşın.

2 YORUMLAR

  1. Severek kullanıyorum ama ehliyet, kimlik vs gibi küçük belgeleri pdf olarak kaydedip sonra mail ile gönderdiğimiz zaman, karşı taraf çıktısını A4 boyutunda alıyor. Veya küçültmeyi ben beceremedim

    • Merhaba, bu uygulama gerçekten çok iyi. A4 olarak çıkması normal çünkü boyutlardırma ve yazdırma A4 e uyarlı olarak algılıyor. Siz düzenle modu ile yazıcı ayarlarından değiştirmeniz varsa ufak çıkabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here