24me app uygulaması

, tüm randevu, takvim, not ve kişisel hesaplarınızı tek bir uygulamada bir araya toplayabilen Akıllı ve Otomatik bir Kişisel Asistan’dır.

24me, takvimleriniz, yapılacak listeleriniz, notlarınız ve kişisel hesaplarınız gibi programınız dahilinde olan herşeyi biraraya getirerek tek bir noktadan kontrol etmenizi sağlar. Günlük yapmanız gereken işlerinizi ve etkinliklerinizi sizin için düzenler ve sadece tek bir dokunuş ile onları tamamlamanıza imkan veriyor.

24me, indirmesi ücretsiz tamanen üstelik Calender, Microsoft Outlook, Microsoft Exchange, Yahoo! Calendar, iCal ve daha birçok hesapla uyumlu çalışmaktadır.

Tüm günlük işlerinizi ve hatırlatmalarınızı otomatik olarak oluşturur. Hangi hesaplara bağlanmak istediğinizi seçin ve 24me bu hesaplara güvenli şekilde bağlanacaktır. Yaklaşan ödemelerinizi, özel günleri, finansal mali bildirimlerinizi, sosyal bağlantıların hepsini hatırlatmaya yarıyor.

Tek bir tuşa dokunarak, faturalarınızı ödeyin, özel günler için hediyeler gönderin, siparişlerinizi takip edin gibi gerçek bir asistan olarak görev yapıyor.

Akıllı uyarılar ile sizi bilgilendirir bir yere gidecekseniz akıllı trafik durumu ile toplantınız vs varsa buraya yetişmenizi sağlaması için erken bildirimleri vardır. Ücretsiz olarak sunulduğunu belirttik elbette ama Pro sürümüne 2.99$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Şu an için %65 indirimli olarak Premium Fiyatına sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here